ROEL COFFEE
HYRJE HISTORIKU
PARTNERET MAGAZINE EVENTE WINE SHOP KONTAKT EN
VILA ALEHANDRO 1941
MIRE SE ERDHET ALEHANDRO GROUP KUSH JEMI NE  Në të njëjtën filozofi dhe me dëshirën e synimin për të sjellë më pranë Shqipërisë ajkën e verërave botërore,u themelua në hyrje të mileniumit të ri, në vitin 2001... LEXO ME SHUME
ALEHANDRO WINE SHOP Në të njëjtën filozofi dhe me dëshirën e synimin për të sjellë më pranë Shqipërisë verërat më të mira me famë botërore, u themelua në hyrje të mileniumit të ri, në vitin 2001, Alehandro Group me të njëjtin ritëm është shtrirë edhe rrjeti i dyqaneve "Alehandro Wine Shop" në Tiranë, Korcë, Vlorë dhe Shkodër, sëshpejti në të gjithë qytet e shqipërisë.
Lexoni me shumë per Lafite Rothschild
 
Evente dhe degustime ALEHANDRO GROUP Degustime Këtu do të gjeni te gjitha video dhe fotot e eventeve dhe degustimeve të kompanisë lider në tregun Shqiptar... LEXO ME SHUME
ALEHANDRO WINE NEWS Alehandro Wine News, është revisë periodike që ka qëllim të sjellë pranë lexuesit më të rejat nga bota e verërave, kuriozitete, vlerësime, cmimet më prestigjioze në botë. Revisten mund ta gjeni fizikisht në pjesën më të madhe të restoranteve në të gjithë Shqipërinë dhe online në faqen tonë të internetit. –
LEXO ME SHUME
DOWNLOAD
Lola, gruaja e fortë që zotëron biznesin
Donald Trump kundër Macron, sjell tarifat e reja per importin verës
Shishet e verës 350-vjeçare të Shipwreck janë gati për në ankand
Cristal shampanjë për perandorë
Lexo me shume
Një ditë në Familjen Louis Roederer
DISA NGA PARTNERET TANE
<
 Copyright © 2022 | Cel:+355 69 20 97 447 | Email: info@alehandrogroup.al